Bestuur

Voor vragen kun je altijd contact opnemen met de leden van het bestuur.

FunctieNaamE-mailadres
VoorzitterLeon Boerboomvoorzitter@smashandblock.nl
Secretaris en
ledenadministratie
Jantina Wijmasecretaris@smashandblock.nl
ledenadministratie@smashandblock.nl
PenningmeesterGerard van der Laanpenningmeester@smashandblock.nl
WedstrijdsecretarisMarten Antoonswedstrijdsecretaris@smashandblock.nl
JeugdzakenYvonne Huizingabestuurslidjeugd@smashandblock.nl
Algemeen bestuurslidNiels Kappenbestuurslidalgemeen@smashandblock.nl

Aan- en afmelden

Wil je je aanmelden of afmelden? Stuur dan een mail naar ledenadministratie@smashandblock.nl. Gebruik voor het aanmelden het aanmeldingsformulier
Afmelden kan één keer seizoen en moet vóór 1 juli, zodat wij je op tijd kunnen afmelden bij de NeVoBo. Meld je je na 1 juli af, dan ben je het seizoen erna nog contributie en NeVoBo-gelden verschuldigd.